Філософія: турбота про себе

04 квітня | Київ
Лекція
 

Лекція Антона Мусуліна «Філософія: турбота про себе» відкриває однойменний цикл лекцій практичної філософії

Кожен із нас хоче прожити життя щасливе і сповнене смислом. Для цього нам потрібно вміти дбати про себе. Що значить турбота про себе? На погляд філософії, зокрема піфагорійців, це очищення і вдосконалення людського життя, сходження до блага. Для самовдосконалення нам потрібно навчитися бачити себе збоку, щоб якомога об’єктивніше оцінювати свої думки, почуття, мотиви дій і самі дії, та й узгодити їх із власною духовною природою.

Якщо вірити філософам, така робота над собою дасть нам більше гармонії і щастя, більше розуміння і ясності, відповідальності і свободи. Адже добро й істина не ростуть самі по собі в людській душі. Їх потрібно відкрити в собі, дбати про них і вирощувати їх.

«Філософія як турбота про себе – це спосіб зцілення душі, духовна практика, неперервний процес самобудівництва і діалогу з Таємницею у трьох її іпостасях – з самим собою, світом і Богом» (А. Мусулін).

 

Антон Мусулін – філософ, засновник «Нового Акрополя» в Україні, автор збірки «Ностальгія за вічністю», статей «Філософія – шлях внутрішнього перетворення», «Свобода», «Міф і філософія», «Філософія бойових мистецтв», «Філософія – спосіб життя», «Вчення Платона про душу», «Символізм храму» та інших досліджень з філософії, релігієзнавства, символізму, глибинної психології тощо.

Вхід: 60 грн.

 

Ви можете придбати абонемент на всі лекції та заняття циклу «Філософія: турбота про себе» вартістю 200 грн. Замовити абонемент можна за посиланням - goo.gl/AKGYSO

До циклу «Філософія: турбота про себе» входять три лекції та три практичні заняття:

4 квітня — лекція «Філософія: турбота про себе»

11 квітня —  практичне заняття «Цінувати не можна ігнорувати»

18 квітня — лекція «Що таке мистецтво любити?»

25 квітня — практичне заняття «Самотність: добре чи погано?»

16 травня — лекція «Філософія дружби»

23 травня — практичне заняття «Філософія дружби»

 


Medium

Дата проведення: 04 квітня

Час проведення: 19:00

Email: info@newacropolis.org.ua

Контактний телефон: (067) 656-33-62, (066) 753-43-78

Місто: Київ

Адреса: вул. Данила Щербаківського, 9А (колишня вул. Щербакова)

Внесок учасника: 60 грн