Наші проекти

Small

Тематичні лекції

Культурний центр «Новий Акрополь» організовує публічні лекції та зустрічі з цікавими людьми на різноманітні сучасні та актуальні теми зі сфери культури, історії, сучасної науки, філософії, кіно, музики, живопису, літератури, психології.

Small

Книга «Плисти проти течії»

Збірка філософських есе, лекцій та статей Хорхе Анхеля Лівраги

Small

Виставка «Вічний Єгипет»

Виставка «Вічний Єгипет»

Small

Культурний проект «Ренесанс»

Культурний проект «Ренесанс» — це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 25 інформаційних стендів, реконструйовані костюми доби Відродження, машини Леонардо да Вінчі, модель храму Темпьєто Сан-Пьєтро-ін-Монторіо Браманте, інсталяція алхімічної міні-лабораторії.

Small

Ляльковий театр

10 років волонтери «Нового Акрополю» створюють вистави лялькового театру

Small

Символопростір

Культурний проект «Символопростір» починався зі звичайної виставки, а сьогодні це цикл різноманітних заходів, що успішно проходять у найбільших містах України.

Small

ІдеаList

Електронний журнал філософської школи «Новий Акрополь»

Small

П'єр Адо «Що таке антична філософія?»

Вперше українською мовою у видавництві культурної асоціації «Новий Акрополь» вийшла книга видатного французького філософа та дослідника античної філософії — П’єра Адо «Що таке антична філософія?» (1995)

Small

Бібліотека

Електронна бібліотека «Александрія»: книги з філософії, культури, природничих наук, психології, релігії.

Small

Всеукраїнський культурний проект «Українські філософи»

Проект має просвітницьку мету та знайомить зі світоглядними позиціями  українського народу, звертаючись до ідей української філософської традиції часів культури Київської Русі та доби Відродження в Україні.

Small

Дні філософії

«Дні філософії» — це цикл заходів від «Нового Акрополя», присвячених Всесвітньому дню філософії, який святкується в третій четвер листопада за регламентом ЮНЕСКО з 2002 року.

Small

Філософія для життя. Теорія і практика

Крізь традиції, культури та філософські вчення Сходу та Заходу до кращого пізнання себе, людей та світу. Ми пропонуємо практичну філософію, яка буде корисною всім і кожному.

Small

Лекція - концерт «Зазираючи у вікно Азії»

Культура та музика Індії, Непалу, Туреччини, Грузії, Вірменії

Small

Всеукраїнський конкурс фотографії та есе «ФІЛОСОФІЯ ДОВІРИ»

Основна мета даного проекту — популяризація філософії як дієвого способу зміни особистості, заклик до більш вдумливого підходу до життя і розмірковування над цінностями, якими керуємось, і шляхами, які ми обираємо.