Original Original

Філософія як спосіб зробити життя кращим

16 листопада | Київ
Лекція
 

Лекція Антона Мусуліна
16 листопада 2017, четвер, Всесвітній день філософії, 19:30

Є одне питання, яке всіх нас хвилює: як зробити наше власне життя радіснішим і щасливішим? Цей світ неідеальний: не все у ньому погано, але він не кращий зі світів. Чи може він стати кращим? Позиція філософського оптимізму така: якщо речі неідеальні, то їх, як мінімум, можна привести до ладу. 
Той, хто будує свої уявлення на основі матеріального, легко може прийти до песимізму. Тому що бути щасливим для нього — означає мати конкретні речі, які не вічні і мінливі. Ми навіть не встигаємо насолодитись тим, що маємо, тому що постійно питаємо себе: чи на довго?
Філософія  — це спосіб олюднення людини, тому що пошук мудрості не може зупинитися на інтелектуальних відповідях. 
Можна дати різні визначення філософії, але ми не повинні погоджуватися з готовими відповідями. Філософія запитує, сумнівається, шукає відповіді.
 
Антон Мусулін — філософ, засновник Міжнародної культурної асоціації «Новий Акрополь» в Україні (1991), автор збірки «Ностальгія за вічністю», статей «Філософія – шлях внутрішнього перетворення», «Свобода», «Міф і філософія», «Філософія бойових мистецтв», «Філософія – спосіб життя», «Вчення Платона про душу», «Символізм храму» та інших дослідження з філософії, релігієзнавства, символізму та глибинної психології.

 

Внесок учасника: 100 грн

Кількість місць обмежена.

Встигни зареєструватись тутgoo.gl/forms

 

#цінуй_фіксуй_змінюй


Medium

Дата проведення: 16 листопада

Час проведення: 19:30

Email: info@newacropolis.org.ua

Контактний телефон: (067) 656-33-62, (066) 753-43-78

Місто: Київ

Адреса: вул. Данила Щербаківського, 9А (колишня вул. Щербакова)

Внесок учасника: 100 грн