Original Original

День філософії. Кіноклуб «Велика Краса»

17 листопада | Харків
кіноклуб
 

«Новий Акрополь» запрошує на перегляд фільму «Велика Краса», режисера Паоло Соррентіно, який отримав «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою у 2013 році.

За сюжетом, Джеп Гамбарделла, відомий журналіст модного римського журналу, планує вечірку на честь свого 65-ти річчя. Паралельно з плануванням свята, головний герой розмірковує над своїм життям, починаючи з юних років, й закінчуючи сьогоденням, й над тим, що вплинуло на його формування.
Прогулянки нічним містом, безкінечні розмови з друзями, життя вищого прошарку суспільства, богеми міста, яка часом дивує навіть досвітнього Джепа, — ніщо не оминає його іронічного погляду.
Самотність, загубленість людей, особлива плинність часу й його вплив на всіх без винятку, не важливо хто ти й наскільки впливовий — аристократ, політик, поет, письменник, художник, служитель церкви, ба навіть й як змінилося саме місто Рим, — все це осмислюється у «Великій Красі».

Соррентіно майстерно поєднує сюжет, візуальну складову та саундтрек в єдину розповідь, а також, мовби й ненароком, продовжує кіно-традицію таких визнаних італійських режисерів як Федеріко Фелліні або ж Мікеланджело Антоніоні. Хто зна, може з часів «Солодкого життя» змінилося не так й багато?

Вхід вільний за попередньою реєстрацією за посиланням (18+)

Показ проходить при підтримці «Артхаус Трафік»

Також запрошуємо на День філософії. Діалоги 18 листопада.


Medium

Дата проведення: 17 листопада

Час проведення: 19:00

Email: kharkov.info@newacropolis.org.ua

Контактний телефон: +38-073-009-04-63, +38-095-008-55-09

Місто: Харків

Адреса: вул. Римарська, 19, оф. 31 (3 під'їзд, 2 поверх)

ВХІД ВІЛЬНИЙ