Наши книги

«Новый Акрополь» издает книги философской направленности.
Купить книги можно во всех представительствах «Нового Акрополя» в Украине и книжных магазинах вашего города, а также в Facebook-магазине.

По вопросам сотрудничества с издательством обращайтесь по телефонам:  
+38 (066) 465-21-12 — Евгений 
+38 (067) 572-74-58 — Олег 

Наши издания:

Плисти проти течії. Том 2. Філософські роздуми

(бумажная - 300 грн)

Плисти проти течії. Том 2. Хорхе Анхель Ліврага

Автор: Хорхе Анхель Ливрага

ISBN: 978-966-97200-7-8

Год издания: 2018  

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

Количество страниц: 361

Другий том філософських есеїв, статей та лекцій аргентинського філософа Хорхе Анхеля Лівраги буде цікавий тим, хто замислюється над питаннями про сенс життя, природу людини, моральні чесноти, проблему вибору, закони розвитку історії та людства. «Ідеали тіла та ідеали душі», «Іти поміж мертвих», «Внутрішнє дзеркало», «Хвороби сучасного світу», «Культура безкультурності», «Як здійснюються мрії» — ці та інші есеї автора розкривають погляд сучасного філософа на життя людини та її взаємини зі світом.

Купить книгу в Facebook-магазине.

 

Покривало Ізіди. Нарис з історії ідеї Природи (365 грн)

Плисти проти течії. Філософські роздуми

Автор: Пьер Адо

ISBN: 978-9669-720-024

Год издания: 2016  

Язык издания: украинский

Перевод с: французский

Жанр: гуманитарные науки, наука, философия

П’єр Адо: «Книга є насамперед історичним твором, який стосується періоду від античності до початку ХХ ст. та який окреслює еволюцію ставлення людини до природи винятково у контексті метафори знімання покривала з природи. Втім, я маю поточнити, що не розглядав двох проблем, пов’язаних із поняттям таємниці природи. Перша проблема належить соціологічному порядку і стосується езотеризму: не лише природа відмовляється розкриватися, той, хто думає, що проникнув у її таємниці, також відмовляється їх повідомляти. Зацікавлений цією темою читач може звернутися до чудової та ґрунтовної праці Вільяма Імона «Наука і таємниці природи. Книги таємниць у середньовічній та ранньомодерній культурі». Ця книга, що заслуговує на переклад французькою, детально вивчає феномен, представлений з одного боку, численними книгами «таємниць», які набули поширення у Середні віки та на початку Нового часу, а з іншого — Академіями, які в Італії, Франції та Англії об’єднали учених для дослідження таємниць природи. Цей історичний феномен зіграв неабияку роль у народженні модерної науки. У цій соціологічній перспективі можна також звернутися до статті Карло Ґінзбурґа «Високе та низьке: тема забороненого знання у ХVI – XVII ст.» Другою проблемою є психологічний та психоаналітичний аспект, обумовлений уявленням про знімання покривала з жіночої фігури — Ізіди, яка символізує природу. У цій книзі я намагався показати, що для пояснення концептів і образів, які до наших днів використовувалися для визначення методу і завдань науки про природу, потрібно звернутися насамперед до античної, греко-латинської традиції. Наприклад у своєму чудовому дослідженні фізико-хімічного порядку Бертран де Сен-Сернен цитує текст Паскаля, у якому зокрема є така фраза: «Таємниці природи приховані; хоча вона діє завжди, наслідки цього відкривають далеко не завжди»

 

Сьогодні я бачила... 

(бумажная - 150 грн, электронная - 38,5 грн)

Автор: Делия Стейнберг

ISBN: 978-966-97200-3-1

Год издания: 2016  

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

Жанр: эссе, нехудожественная литература (нон-фикшн), переводная, современная

Ця книга, започаткована 1975 року як окремі дописи до постійної рубрики журналу «NuevaAcropolis», вартувала семи років ревної праці. Проте, читаючи її, навряд чи це хтось помітить. Семирічний доробок аж ніяк не видається довільним зібранням розрізнених чи штучно поєднаних фрагментів задля вдоволення цікавості незліченних щирих шанувальників професора Гусман, яких що не день більшає. Це, радше, цілісний твір, який, не бувши попервах задуманим у такому вигляді, засвідчує, що дисциплінований розум може цілеспрямовано й неухильно зберігати вірність власному розмислу. «Сьогодні я бачила...» — книжка особлива. Написана прозою, вона не поступається будь-якому відомому поетичному творові, оскільки її слова напрочуд невимушено заторкують найпотаємніше в кожній людині. Ця книга, написана у жанрі роздумів про наболілі питання сьогодення, виходить за межі часу і простору, в яких ми живемо, бо жоден її фрагмент не можна назвати відголосом скороминущих уподобань, що так само легко зникають, як і виникають. Отже, перед нами одна з тих незвичайних книг, обкладинка якої мало, а то й нічого нам не говорить, але під нею пульсує цілий світ, геть відмінний від нашого — охмареного песимізмом та безликістю; цілий світ, що, діючи як живодайний бальзам, стає одою Життю (з великої літери) у кожній з його незліченних форм. Що ж це за книга? Маяк у безпросвітньому мороку ночі? Осягнення давно омріяної мети? Чи неочікуване диво в той час, коли світом шириться виснага, скептицизм та невірство? Власне, усе разом, і значно більше. Хоча треба прочитати її, щоб зрозуміти, що ми хочемо сказати. З нами можна не погодитись; можна дослухатись або засумніватися. Відтінки сприйняття такі ж розмаїті, як розмаїта сама людська природа. Але ми анітрохи не сумніваємося в тому, що, дочитавши її до кінця, ніхто не залишиться байдужим. А час скаже своє останнє слово...

 

Плисти проти течії. Філософські роздуми

(бумажная - 225 грн, электронная - 67,25 грн)

Плисти проти течії. Філософські роздуми

Автор: Хорхе Анхель Ливрага

ISBN: 978-966-97200-3-0

Год издания: 2015  

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

Читать фрагмент книги 

Збірка філософських есеїв, статей та лекцій Хорхе Анхеля Лівраги, засновника та першого керівника Міжнародної культурної організації «Новий Акрополь» дає змогу замислитися про сенс життя, мудрість, моральні чесноти, походження людини, Всесвіт і його закони, культуру, історію. Невелика частина творчого доробку видатного філософа, митця та дослідника ХХ століття вперше публікується українською мовою. Видання адресується широкому колу читачів.

 

Що таке антична філософія? (365 грн)

Що таке антична філософія?

Автор: Пьер Адо

ISBN: 9789669720023

Год издания: 2014

Язык издания: украинский

Перевод с: французский

Ця книга — результат багаторічних студій П’єра Адо над античними текстами та спроба узагальнити досвід найвідоміших філософських шкіл. В давнину філософія була не просто вправою для розуму, а передусім способом життя, органічним поєднанням теорії та практики. Розповідаючи про античну філософію як історичний феномен, автор підводить читача до глибокого осмислення природи Людини, її виборів та цінностей.

«У цій книзі я хотів би спробувати описати в загальних рисах історичний та духовний феномен, яким є антична філософія. Читач може сказати мені: для чого обмежуватися античною філософією, яка настільки далека від нас? Я можу дати кілька відповідей. Передусім, це галузь, у якій я, сподіваюсь, уже здобув певну компетентність. По-друге, як говорив Аристотель, щоб зрозуміти щось, потрібно побачити його в розвитку, потрібно вхопити його у момент народження. Ми говоримо сьогодні про «філософію» тільки тому, що греки винайшли слово philosophia, яке означає «любов до мудрості», а також тому, що грецька традиція philosophia була підхоплена середньовіччям, а потім і модерною добою. Йдеться про осягнення феномену філософії біля його витоків і з усвідомленням того, що філософія є історичним феноменом, який виник у часі та розвивався до наших днів.»

 

Філософія для життя

(бумажная - 150 грн, электронная - 38,5 грн)

Філософія для життя

Автор: Делия Стейнберг

ISBN: 9789669720016

Год издания: 2014

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

Делія Стейнберг зуміла екстрагувати все найкраще з Історії світової Філософії, з якою так добре обізнана. Отож, в її словах чутно відгомін її улюбленного автора Марка Арелія, філософа-стоїка, що відкрив для нас універсальний закон, який пульсує в зоряному небі, що багато сторіч потому виклав іншими словам Кант. Подеколи її войовниче обстоювання свободи індивіда та його соціальної відповідальності нагадує нам мудрість давнього Китаю, що її виписав Конфуцій... Також ми ознайомлюємося з кращим спадком мудрих пресократиків, які неодмінно покликаються на Природу та їх тайнощі...

Тверда й ґрунтовна основа гарантує синтетичність цієї праці, що її нам пропонує Делія, разом з її тривалим досвідом діалогу та спілкування з різними людьми в різних краях світу, які мали нагоду слухат її курси та лекції.

 

Ігри Майї

(бумажная - 150 грн, электронная - 38,5 грн)

Ігри Майї

Автор: Делия Стейнберг

ISBN: 9789669720009

Год издания: 2012

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

Це невелика й лаконічна в суто філософічному сенсі, але нескладна і приступна книга.

Ця книга прислужиться для «грання в Життя», допоможе уникнути зайвих страждань і поставити собі природні, найголовніші питання, що, як ми вже казали, линуть у Небо, мов дим прадавніх кадил, мов тисячолітня молитва, повторювана новими устами саме в той час, коли Світ спраглий Віри, Щирості та Життєрадісності.

 

 

Алхімік

(бумажная - 150 грн, электронная - 38,5 грн)

Алхімік

Автор: Хорхе Анхель Ливрага

ISBN: 9789669694393

Год издания: 2011

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

Минуле і сучасність органічно переплелися у романі, нагадуючи про споконвічну істину: «Кожен кінець є одночасно початком».

На тлі подій XVI століття, в часи інквізиції, розгортається доля молодого вченого. Він опиняється у таємній ложі, де вивчає алхімію і опановує таємниці внутрішньої трансформації. У пошуках мудрості головний герой подорожує Сходом і нарешті зустрічає великого майстра Джордано Бруно.

Це філософський роман про мистецтво пізнання себе, про велич і стійкість людського духу. Чи зможе Алхімік гідно продовжити справу Вчителя?

 

Ностальгия по вечности 

(нет в продаже, готовится электронное издание)

Ностальгия по вечности

Автор: Антон Мусулин

ISBN: 9789669694386

Год издания: 2008

Язык издания: русский

Книга представляет собой сборник статей и лекций президента Ассоциации «Новый Акрополь» (Украина) Антона Мусулина. Автор размышляет над извечными вопросами, исследует богатое наследие философской мысли человечества, открывает многогранный мир символов. Творческое исследование символического объединено с фундаментальным философским дискурсом. Книга обращена ко всем, кого интересует философия, как поиск смыслов, как любовь к мудрости, как практический образ жизни.

 

 

 

 

Пес на ім’я Моассі

(нет в продаже, готовится электронное издание)

Пес на ім’я Моассі

Автор: Хорхе Анхель Ливрага

ISBN: 9669646316

Год издания: 2005

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

У цьому творі професор Ліврага звертається до проблем нашого часу. Він аналізує зловживання владою, несправедливість, протиріччя минулого століття, і водночас закликає ввійти в ХХІ століття з більш незалежними поглядами. У «Песі на ім’я Моассі» ми зустрічаємо критичний погляд у формі фантастичної розповіді. Головним героєм є пес, який отримавши тіло людини, але в душі залишившись собакою, дивиться з властивою йому простотою логіки на ірраціональні моменти людського суспільства.

 

 

Герой повсякденності

(нет в продаже, готовится электронное издание)

Ігри Майї

Автор: Делия Стейнберг

ISBN: 9669646308

Год издания: 2004

Язык издания: украинский

Перевод с: испанский

Іноді життя відкидає нас на узбіччя. І річ не в якихось там великих драмах чи боротьбі за виживання, а в безлічі дрібних невдач, безупинній метушні, повсякденних проблемах. Та значно частіше ми почуваємося переможцями на полі щоденної борні, впевнено, без страху дивимося у майбутнє, в очікуванні того, що має настати, — чи то добре чи то прикре, — того, що захоче послати нам Бог, адже ми до цього готові.

Оце і є герой повсякденності. Діє він часом неусвідомлено, просто з інстинкту виживання, розводить руками гілля на своєму шляху, і йому байдуже, як називаються ті дерева. Але іноді він зупиняється перепочити і подумати. В його голові рояться тисячі споконвічних питань людини: чому, навіщо, чи це можливо, а якщо я…

 

О героическом энтузиазме (50 грн)

О героическом энтузиазме

Автор: Джордано Бруно

ISBN: 5770792043

Год издания: 1996

Язык издания: русский

Перевод с: итальянский

Исповедь великого философа — реформатора XVI века, чей огонь духа осветил на несколько столетий средневековую Европу, посвящена любви, любви к Истине как движущей силе философского поиска и жизненного подвига Джордано Бруно. Для широкого круга читателей.

 

 

Теория и символы Алхимии. Великое Делание (70 грн)

Теория и символы Алхимии. Великое Делание

Автор: Пуассон А. и др.

ISBN: 5770777427

Год издания: 1995

Язык издания: русский

Перевод с: французский, немецкий, румынский 

Покров тайны, окутывающий древнее Герметическое Искусство, ключи понимания которого были утеряны за века материализма и увлечения технологическим процессом, дают повод для скепсиса и недоверия. Делается попытка приподнять завесу, познакомив читателя с основными положениями Алхимии и предоставив для этого слово выдающимся европейским исследователям и мыслителям XIX и XX века: Альберту Пуассону, Николаю Морозову, Мирча Элиаде, Фернанду Шварцу, Карлу Густаву Юнгу. Книга адресована широкому кругу читателей.

 

               

 

                

Разделы