Реєстрація на курс "Філософія для життя. Теорія та практика"

Філософія для життя — це курс лекцій та практичних занять, мета якого допомогти людині краще зрозуміти себе, свої життєві цінності, гармонізувати стосунки з оточуючими людьми.

Ми пропонуємо: курс лекцій та практичних занять, який об'єднує філософські вчення Сходу і Заходу, роботу над собою і роботу в команді, напрацьований методичний матеріал і практичні вправи.

Підхід: Ми розуміємо філософію як гармонійне поєднання теорії та практики, пізнання себе і оточуючого світу та застосовування цих знань у повсякденному житті.

Теми занять: Філософія Давньої Індії, Тибету, Китаю (Конфуцій), Єгипту, Греції (Сократ, Платон, Аристотель), Риму (Марк Аврелій, Сенека, Епіктет), Філософія історії, Цикли і ритми історії.

Основні питання: «Я» справжній: пошук свого призначення; Взаємовідносини людини і суспільства: як я можу зробити світ кращим; Відповідальність людини перед історією.

Як проходять заняття? Курс складається з лекцій та практичних занять, а також неформальних зустрічей, діалогів, переглядів і обговорення кіно, філософських ігор.

Скільки часу триватиме курс? Тривалість курсу — 5 місяців. Лекції проходять 1 раз на тиждень щовівторка, практичні заняття та неформальні зустрічі — 2 рази на місяць у п’ятницю або суботу.

Звідки цей курс? Курс розроблено культурною асоціацією «Новий Акрополь». Він вивчається у понад 50 країнах на 5 континентах світу. В Україні його прослухали більше 5 000 людей. Основою «Нового Акрополя» є філософська школа, яка існує з 1957 року, в Україні — з 1991 р., на сьогодні — це 10 центрів по всій країні, у Харкові — з 2003 р. Більше про нас можна дізнатися тут.

Хто проводить заняття? Валентина Мефоденко — викладач філософської школи «Новий Акрополь».

Що далі? Після закінчення курсу можна продовжити навчання в «Новому Акрополі» на старших курсах філософської школи та долучатись до культурних, соціальних та волонтерських проектів.

Подивитись розгорнуту програму занять.

Вартість: абонемент на місяць — 200 грн.

Перше заняття безкоштовне!

Приєднатися до групи можна до 28 листопада.

Де проходять заняття: вул. Московська, 47 (біля кафе «Блюз» та «Гриффель»)

Контактні телефони: (066) 685 39 22; (095) 548 69 10

Дата початку курсу: 8 жовтня (Вт) та 10 жовтня (Чт)

Час: з 19:00 до 21:00

Обов'язково

Ім'я та прізвище
Давайте знайомитись ;)

Це поле обов'язкове для заповнення
Контактний телефон
Вкажіть номер телефону для зв'язку

Це поле обов'язкове для заповнення
E-mail
Вкажіть адресу електронної пошти, щоб отримати вчасне нагадування.

Це поле обов'язкове для заповнення
Вам потрібно ввести дійсну електронну адресу
Як Ви дізналися про наш курс?

Це поле обов'язкове для заповнення
Ви у соціальних мережах (fb, in, tw, ln, etc)

Чому для Вас важлива філософія?

Дякуємо за увагу!