вул. Данила Щербаківського, 9А

Київ

  • Вінниця
  • Дніпро
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Київ
  • Львів
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Харків

Філософія для життя

з 25 березня | Львів
курс лекцій та практичних занять
 

 

 

 

Протягом курсу ви здобудете навички застосовувати філософію у своєму житті, а також познайомитесь з основами давньоіндійської філософії та вченням Конфуція, дізнаєтесь про єгипетську мораль і тибетську містику, навчитесь відрізняти Платона від Плотина, Арістотеля від Аристокла та ін.

Наша школа філософії - простір для відкриття себе, мислення без стереотипів і пошуку власних відповідей на питання, які ставить життя.

ПОЧАТОК: 25 березня

ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ:
- лекції-бесіди (щовівторка): про призначення, щастя, свободу та егоїзм; про шляхи самовдосконалення; про традицію і культуру; про дружбу і любов; про мову символів і розуміння себе та навколишнього світу; про вплив людини на державу; про метаісторичні процеси.
- практичні заняття (кожна друга субота): правильний вибір і доля; вправи на розуміння себе і своїх здібностей; способи розвитку впевненості в собі; практика філософського діалогу: що таке еволюція, краса, толерантність, любов, дружба й інші важливі для кожного питання.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ: 5 місяців.

МІСЦЕ: вул. Дорошенка, 7/1

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: http://newacropolis.org.ua/uk/projects/introductory-course
або за телефоном: (067) 585-18-57, (098) 448-98-00
Email: lviv@newacropolis.org.ua
Розгорнута програма занять на сайті: http://www.newacropolis.org.ua/uk/philosophy/kurs-z-filosofii/prohrama-navchannia

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ?
Під час заняття триває живий діалог, з'ясовуються основні запитання, відбувається активний спільний пошук відповідей за підтримки лектора. Ведучий заняття виступає в декількох ролях: лектора, модератора, учасника бесіди, провокатора запитань і тренера :)

ХТО Є НАШИМИ СЛУХАЧАМИ? Кожен незалежно від віку, освіти, статусу, статі, вірувань, політичних та соціальних розмежувань.

ЗВІДКИ ЦЕЙ КУРС? «Новий Акрополь» - це міжнародна культурна асоціація, яка працює у понад 50 країнах і об'єднує 40000 волонтерів з усього світу. Заснована у 1957 році в Буенос-Айресі (Аргентина) істориком і філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою. Основні напрямки діяльності - школа філософії, культура, волонтерство. В Україні – з 1991 р., на сьогодні маємо відділення в 10 містах, у Львові – з 2003 р. Більше можна дізнатися тут http://www.newacropolis.org.ua/uk/about/shcho-take-novyi-akropol

ЩО ДАЛІ? Після закінчення курсу можна продовжити навчання в «Новому Акрополі» на старших курсах філософської школи та долучатись до культурних, соціальних та волонтерських проектів.

ХТО ВЕДЕ ЗАНЯТТЯ? Олена Лукіна та Андрій Українець – лектори «Нового Акрополя» з досвідом викладання 10 років.

ВАРТІСТЬ: абонемент на 4 заняття – 200 грн (телефонуйте нам, щоб дізнатись про нашу систему пільг і знижок)

 

 


Medium

Запис на курс занять

Початок занять 25 березня 2019 19:00 – 29 квітня 2019 21:30

Дата проведення: 25 березня

Час проведення: 19:00

Email: lviv@newacropolis.org.ua

Контактний телефон: (067) 585-18-57, (099) 174-07-20, (093) 713-23-00, (032) 255-63-77

Місто: Львів

Адреса: вул. Дорошенка 7

Внесок учасника: абонемент на 4 заняття – 200 грн (телефонуйте нам, щоб дізнатись про нашу систему пільг і знижок)